-Zahradní židle WOOOD Banco pro pohodlné posezení v přírodě


Zahradní židle WOOOD Banco pro pohodlné posezení v přírodě

Zahradu, terasu či balkón si většina lidí zdobí květinami, dekoracemi a různými doplňky, avšak jedním z nejdůležitějších prvků pro pohodlné posezení je kvalitní zahradní židle.

Židle, které to bude na terase opravdu slušet, to je WOOOD Banco. Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z rychle rostoucího afrického měkkého dřeva zvaného Thermo Ayous.

Tento typ zahradních židlí WOOOD Banco se dokáže postarat o pohodlí každého, kdo si na něj sedne.

Dřevo Ayous a jeho vlastnosti

Dřevo Ayous používané pro tuto kolekci má certifikaci FSC, a pochází tedy z ekologicky obhospodařovaných lesů. Protože dřevo Ayous má otevřenou buněčnou strukturu, lze jej dokonale tepelně konzervovat pomocí páry bez použití chemikálií.

Tento tropický druh dřeva se zahřívá na 215° Celsia. Díky tomuto zahřátí je Thermo Ayous odolnější vůči vlhkosti, výjimečně stabilní a zůstane po léta bezúdržbový (Třída odolnosti I).

Dřevo Thermo Ayous má po tepelném ošetření krásný, moderní a hřejivý vzhled a povětrnostními vlivy ho mění až do postupného šedivění (stejně jako tropické tvrdé dřevo).

Chcete-li raději zachovat původní barvu, můžete dřevo ošetřit olejem na venkovní dřevo.

Proč si pořídit zahradní židle WOOOD Banco

Doporučuje se umístit na spodní stranu chrániče na podlahu, aby se zajistila delší životnost a bezchybná stabilita židle.

Kromě své pevnosti a stability WOOOD Banco přináší i moderní a designový vzhled, což ji činí skvělým doplňkem do každé zahrady, terasy nebo balkónu.

Investice do kvalitních zahradních židlí je vždy dobrým rozhodnutím a s WOOOD Banco si můžete být jisti, že si pořídíte produkt s vysoce kvalitním materiálem a moderním vzhledem.

Zahradní židle WOOOD Banco

Přejděte na stránky produktu naší online prodejny a vyberte si kvalitní produkty pro svou zahradu.