Umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě bez podomítkového tělesa (19929IG0)


Popis produktu

Umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě bez podomítkového tělesa (19929IG0) je páková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. Tato designová baterie od značky Grohe Grandera je vyrobená z kvalitních materiálů, jako je chrom a gold.

Vlastnosti produktu

Vlastnosti této umyvadlové baterie zahrnují:

– rozměry L x š: 157 x 157 mm

– nástěnná instalace

– keramický ventil 1/2″, 180°

– středová vzdálenost 110 mm

– funkce EcoJoy pro úsporu vody

– technologie QuickFix pro rychlou a snadnou instalaci

Design produktu

Umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě bez podomítkového tělesa (19929IG0) nabízí kromě svých praktických vlastností také exkluzivní vzhled a luxusní design. Barevné provedení chrom a gold spolu tvoří dokonalou kombinaci, která skvěle ladí s moderním interiérem koupelny.

Instalace a údržba

Instalace této umyvadlové baterie je velmi snadná díky technologii QuickFix, která umožňuje rychlou a bezproblémovou montáž. Pro udržení výrobku v dobrém stavu používejte pouze základní čisticí prostředky, neagresivní chemikálie, nebo měkkou utěrku.

Závěr

Pro moderní koupelnu plnou luxusu a designu je umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě bez podomítkového tělesa (19929IG0) tou pravou volbou. Tento kvalitní výrobek od renomované značky Grohe Grandera Vám bude sloužit dlouhá léta a bude skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu. Pro více informací o produktu navštivte webové stránky obchodu Sidonia.

Umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě

je páková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. Tato designová baterie od značky Grohe Grandera je vyrobená z kvalitních materiálů, jako je chrom a gold.

Vlastnosti této umyvadlové baterie zahrnují keramický ventil 1/2″, 180°, středovou vzdálenost 110 mm a funkci EcoJoy pro úsporu vody. Díky technologii QuickFix je instalace této umyvadlové baterie snadná a rychlá.

Barevné provedení chrom a gold spolu tvoří dokonalou kombinaci, která skvěle ladí s moderním interiérem koupelny, a elegantní design této baterie přidá Vaší koupelně na luxusu.

Pro udržení výrobku v dobrém stavu používejte pouze základní čisticí prostředky, neagresivní chemikálie nebo měkkou utěrku.

Pro moderní koupelnu plnou luxusu a designu je umyvadlová baterie Grohe Grandera v chrom/zlaté variantě bez podomítkového tělesa (19929IG0) tou pravou volbou. Tento kvalitní výrobek od renomované značky Grohe Grandera Vám bude sloužit dlouhá léta a bude skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu.