Ticino – sada tří kovových stojanů na květiny v 3 velikostech

Udělejte svým květinám prostor a nechte je vyniknout. Sada tří stojanů na květiny je moderním i praktickým doplňkem do každého interiéru. Stojany můžete umístit pohromadě nebo každý samostatně. Květináče jsou vyrobené z kovu s matnou černou povrchovou úpravou a jsou volně vsazeny na kovový podstavec černé barvy.

Rozměry:

  • Vysoký stojan: pr. 19 cm, v. 60 cm
  • Střední stojan: pr. 17 cm, v. 45 cm
  • Malý stojan: pr. 17 cm, v. 30 cm

Tato praktická sada tří stojanů na květiny je ideální pro vytvoření působivého zeleného rohu v obývacím pokoji, ale může být také použita pro oddělení zóny ateliéru, nebo na balkoně.

Přineste do svého domova přírodu

Stojany na květiny jsou vyrobené z kvalitního kovu, takže jsou pevné a stabilní. Květináče jsou vyrobeny z netoxického materiálu, což zaručuje bezpečné používání v interiéru. Květináče jsou také volně vsazeny na kovový podstavec, což umožňuje jednoduchou výměnu květin a snadnou údržbu.

Praktický tip: Pokud chcete dosáhnout nejlepšího efektu, umístěte na stojany květiny různých velikostí a barev.

Koupit si můžete sada tří stojanů na květiny Ticino v internetovém obchodě Interierio.cz. Balení má rozměry cca 19 x 19 x 60 cm, takže je snadno přenositelné a snadno se skladuje, když jej nebudete používat. Sada je také skvělým dárkem pro milovníky květin a zahradničení.

Sada tří stojanů na květiny Ticino

Ilustrační obrázek

Následující jsou hlavní výhody sada tří stojanů na květiny Ticino:

  • Pevná a stabilní konstrukce ze kvalitního kovu
  • Květináče z netoxického materiálu pro bezpečné používání v interiéru
  • Volně vsazené květináče pro snadnou výměnu květin
  • Moderní a elegantní design se hodí do každého interiéru
  • Jednoduchá údržba a skladování

Závěrem lze říci, že sada tří stojanů na květiny Ticino je skvělým způsobem, jak udělat z vašeho domova nejen elegatní prostor, ale také přinést do domova přírodu. Praktickost a funkčnost stojanů doplňuje moderní a elegantní design, který se hodí do každého interiéru.

Nechte své květiny vyniknout a objednejte si sada tří stojanů na květiny Ticino na Interierio.cz!

Zdroj: Interierio.cz