Tácek na mýdlo Pebble Stone – přírodní design do koupelny

Kvalitní materiály a neotřele elegantní, lehce chladný design – přesně taková je nová kolekce koupelnových doplňků Wenko. Tyto doplňky určitě nebudou v koupelně jen jako nevýrazný vedlejší produkt.

Nový kousek – tácek na mýdlo Pebble Stone

Pokud hledáte nový kousek do vaší koupelny, určitě neváhejte a pořiďte si tácek na mýdlo Wenko Pebble Stone. Tento tácek je hodně neotřelý, přírodní a esteticky krásný.

Tento tácek, který má velikost 11 x 2,5 x 7,5 cm, je vyrobený ze speciálního umělého kamene, jenž je velmi kvalitní a pevný. Jeho povrchová úprava naším pocitem připomíná přírodní kámen, který je jednoduchý, ale elegantní.

Je v příjemné nádechové barvě šedé, takže skvěle padne do každého moderního interiéru. Můžete jej kombinovat s těmi doplňky, které se vám líbí a vytvořit si tak svůj vlastní styl.

Tácek na mýdlo Wenko Pebble Stone

Odkaz: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/tacek-na-mydlo-pebble-stone

Doplňky ze stejné kolekce

Možná jste si všimli, že nový tácek na mýdlo Wenko Pebble Stone není jediným produktem této kolekce. Pokud si přejete mít ve vaší koupelně stejný designový styl, můžete si pořídit i další z doplňků, jako jsou držáky na kartáček na zuby nebo úložné nádoby na kosmetické potřeby.

Všechny předměty mají stejný design, takže budou skvěle spolu zapadat a vytvoří jednotnou atmosféru v celé koupelně. Díky tomu můžete koupelnu dát do dokonalého pořádku a zároveň ji ozvláštnit.

Kreaivita bez limitů

Pokud máte atypický vkus, můžete být odvážní a kombinovat různé doplňky této kolekce, jak se vám to líbí. Neexistují žádná pravidla, která by vám bránila dávat si dohromady co se vám zrovna líbí.

Stačí jen nakombinovat barvy a materiály a uvidíte, že výsledkem budete mít nejen krásnou, ale i originální koupelnu, která bude vyjadřovat vaši jedinečnost.

Ve finále, výsledkem vašeho snažení bude svěží a krásná koupelna, ve které se budete cítit ještě lépe než obvykle.