Stylový porcelánový hrnek LIBBY s lžící – 480 ml v černé a zlaté barvě od Affekdesignu


Stylový porcelánový hrnek LIBBY s lžící - 480 ml v černé a zlaté barvě od Affekdesignu

Porcelánový hrnek LIBBY vyniká svým moderním designem a vašemu interiéru zaručeně dodá šmrnc. Společně s hrnkem se v sadě nachází abstraktní zlatá lžička, která má experimentální, ale přesto praktický design.

Moderní design pro váš domov

Porcelánový hrnek LIBBY v černé a zlaté barvě je skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jeho moderní vzhled je nejen estetický, ale také praktický díky množství využití.

Ze začátku se může zdát, že tento hrnek je příliš křehký na každodenní používání, ale naopak. Porcelán, ze kterého je hrnek vyrobený, je velmi odolný a snadno se udržuje. Jsou z něj skvělé nápoje, jako jsou káva, čaj, ale také horká čokoláda nebo jiné příjemné nápoje.

Abstraktní zlatá lžička

Kromě moderního návrhu hrnku je součástí této sady také abstraktní zlatá lžička. Jedná se o designově zajímavý prvek, který nejenom vypadá skvěle, ale také má praktické využití. Lžička je praktická nejen pro nápoje v hrnku, ale také pro cokoliv jiného, co si budete chtít dát, například jogurt či ovesné vločky. Zakončení lžičky je navíc ve tvaru kulatého ústí, což z ní dělá zajímavý prvek, který bude skvěle působit na jakémkoli stole.

Perfektní dárek pro milovníky kávy

Pokud máte v rodině nebo v přátelském okruhu někoho, kdo je velkým milovníkem kávy nebo dalších nápojů, pak je této sadě porcelánový hrnek LIBBY s lžící tím pravým dárkem pro ně. Je to nejen praktický, ale také velmi esteticky příjemný dárek, který rozhodně potěší. Budete mít jistotu, že tento hrnek s lžičkou bude pravidelně využíván a váš blízký si bude při společném pití kávy vždy vzpomínat na vás.

Závěr

Porcelánový hrnek LIBBY s lžící – 480 ml v černé a zlaté barvě od Affekdesignu je nejen moderní designovou lahůdkou, ale také praktickým předmětem pro každodenní používání. Sada obsahuje nejen krásný hrnek, ale také designově zajímavou abstraktní zlatou lžičku. Tuto sadu můžete dát jako skvělý dárek svému blízkému, který má rád kávu a další příjemné nápoje a určitě mu tento moderní design s praktickým využitím udělá radost. Více informací o této sadě najdete na https://www.interierio.cz/produkt/affekdesign-porcelanovy-hrnek-libby-se-lzici-480-ml-cerny-zlaty.