Stylová černá lampa KARE Design Lucerna Hayat s výškou 37 cm

KARE DESIGN Lucerna Hayat – černá, 37cm: Co vznikne, když si někdo s citem pro umění hraje s jemným ocelovým drátkem v černé barvě? Například okouzlující lucerna Hayat! Krásný doplněk je zhotoven z různě propletených drátků, které spolu tvoří jedinečný a luxusně vypadající vzor.

KARE Design Lucerna Hayat

Černá barva lucerny se dobře ladí s ostatním vybavením v interiéru. Tvar jejího těla umožňuje umístění čajové i vyšší válcové svíčky. K dispozici je také v mosazném provedení, obě lucerny spolu můžete kombinovat v jednom pokoji.

Popis produktu

Lucerna Hayat je zhotovena z černého ocelového drátu, který je umně propletený a vytváří tak zajímavý tvarový vzor. Celková výška lucerny je 37 cm. Její stylově černá barva se hodí k modernímu i tradičnímu nábytku a mnohostrannost umožňuje použití na různých místech v bytě.

Návod na použití

Lucerna Hayat slouží ke stavění svíček a díky jejímu tvaru a velikosti je možné použít různé typy svíček. Pokud chcete docílit romantického a teplého světla, vyberte si tuto lucernu pro ztmavenou atmosféru. Jedna lucerna sama o sobě vytváří intimitu, dvě lucerny pak dokážou navodit skutečnou romantiku.

Odkaz na nákup

Chcete mít vlastní KARE Design Lucernu Hayat doma? Pak se podívejte na produktovou stránku v našem obchodě a můžete si ji objednat online. Cena je velmi přijatelná a je vhodná také jako dárek pro milovníky designového nábytku. U nás najdete široký výběr luxusního nábytku a doplňků do interiéru, zaručeně si u nás vyberete to pravé pro Váš domov.