Praktický regál CALLAN 07 v dubu Sonoma světlý pro optimální úložný prostor

Jedním z největších problémů většiny bytů nebo domů je nedostatek úložného prostoru. Často si ani neuvědomujeme, kolik věcí máme a kolikrát jsou tyto věci rozmístěny neefektivně. Proto je ideálním řešením pořízení praktického regálu CALLAN 07 v dubu Sonoma světlý pro optimální úložný prostor.

Barva a rozměry regálu CALLAN 07

Regál CALLAN 07 má barvu dub sonoma světlý a rozměry 60 x 38 x 80 cm, což znamená, že se snadno vejde do každé místnosti. Díky svému designu se hodí jak do moderního interiéru, tak i do klasického stylu. Regál CALLAN 07 v. dubu Sonoma světlý také nabízí úložný prostor v podobě jedné policí.

Materiál a montáž regálu CALLAN 07

Regál CALLAN 07 je vyroben z lamina, což znamená, že je lehký a snadno se udržuje. Čištění tak zvládnete rychle a bez problémů. Regál je dodáván v demontu, nicméně v balení najdete veškerý potřebný materiál k montáži a návod, takže nemusíte být zkušený řemeslník, abyste si regál sestavili.

Důležité informace k regálu CALLAN 07:

  • výrobce: Crosta
  • barva: dub sonoma světlý
  • rozměry (šxhxv): 60 x 38 x 80 cm
  • materiál: lamino
  • dodání v demontu
  • záruka 24 měsíců

Každý, kdo si koupí regál CALLAN 07, získá nejen praktické úložné řešení, ale také designový kousek. Budete mít možnost uložit a zorganizovat všechny vaše věci na jednom místě, a to bez obtíží s uspořádáním.

Regál CALLAN 07 v dubu Sonoma světlý je k dispozici v přehledném internetovém obchodě Crosta. Pokud chcete dodat vaší místnosti kousek stylovosti a praktičnosti, jednoznačně doporučujeme tento regál. Objednat si ho můžete přímo na stránkách Crosta a mít ho u sebe během několika dní.