Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI GABRO – elegance i pohodlí při stolování

Doplňte vaši domácnost o nový kousek! Jídelní židle Gabro od značky MICADONI dodává pocit elegance a vkusu. Sametové čalounění, díky kterému si získává svoji osobitost, je navíc velmi příjemné na dotek. Židle je navíc ozvláštněna područkami, které zajistí pohodlné sezení při víkendovém obědu nebo večerním posezení s přáteli. Díky více barevným variantám si každý najde tu pravou.

Petrolejově modrá sametová jídelní židle pro vaši domácnost

Jídelní židle Gabro od značky MICADONI je perfektním doplňkem k vaší jídelně nebo obývacímu pokoji. Barevná varianta petrolejová modrá se hodí ke všem interiérům, ať už moderním nebo klasickým. Židle nejen perfektně vypadá, ale také se na ní pohodlně sedí.

Jídelní židle s područkami pro maximální pohodlí

Područky u jídelní židle jsou výhodou, nejen při stolování, ale také při rozhovoru s přáteli a rodinou. Díky područkám si můžete odpočinout ruce, což ocení zejména ti, kteří se rádi věnují kuchaření a stráví u stolu dlouhé hodiny.

Chraňte svou židli před nečistotami

Pro zachování krásného vzhledu jídelní židle Gabro od značky MICADONI je potřeba ji pravidelně pečovat. Prach a nečistoty je třeba odstraňovat jemným vysáváním. Při čištění je třeba dávat pozor, aby povlak nebyl poškozen nebo roztržen. Pevné nebo mastné skvrny je třeba odstraňovat jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Tip k čištění: U tekutých skvrn je nutné rychle jednat, aby se skvrna do povlaku nezasákla. Pokud bude skvrna dlouho zaschlá, bude potřeba vynaložit větší úsilí, aby se ji podařilo odstranit. Nikdy nepoužívejte žádné abrazivní prostředky, jako jsou bělidla a čpavky, které by mohly poškodit váš nábytek.

Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI GABRO – dokonalá kombinace vkusu a pohodlí

Jídelní židle Gabro od značky MICADONI je skvělým příkladem dokonalé kombinace vkusu a pohodlí. Nejenže působí elegantně a vkusně, ale také se na ní pohodlně sedí. Díky jejímu sametovému čalounění si každý užije své oblíbené jídlo nebo večer s rodinou a přáteli.

Petrolejově modrá sametová jídelní židle MICADONI GABRO

Tak neváhejte a pořiďte si svou jídelní židli Gabro od značky MICADONI ještě dnes. Vybírat můžete z několika barevných variant, a proto si všichni najdou tu svoji. Objednat si ji můžete jednoduše a rychle na isolund.cz.