Obdélníková vana Kaldewei Puro 180×80 cm – smaltovaná ocel, levá i pravá (256730003001)


Vyberte si výhodu vany Kaldewei Puro

Bezpečná a pohodlná lázeň

Obdélníková vana Kaldewei Puro 180×80 cm nabízí prostorný interiér, který skýtá komfort a soukromí pro dokonalou relaxaci. Díky přidanému bezpečnostnímu prvku Antislip je vstup do vany bezpečný i pro děti a seniory.

Vysoce kvalitní ocelový materiál

Vana je vyrobena z kvalitní smaltované oceli, což zajišťuje pevnost a odolnost vůči nárazům a poškrábání. To vše bez ohledu na to, kolik let ji budete používat.

Eliminace nečistot a vápencových částic vody

Díky zabudovanému Perl-Effektu se voda snadno a rychle skutálí do odpadu, takže se s ní odplavují veškeré nečistoty a vápencové částice, které jsou příčinou usazenin a zablokování odpadů.

Balení vany

Vana Kaldewei Puro je dodávána bez madla, nožiček a podhlavníku. Tento designový kousek Vám umožní přizpůsobit si vanu podle Vašich individuálních představ a potřeb.

Nakupujte online na www.kupsinabytek.cz

Chcete si pořídit kvalitní vanu, kterou si užijete v domácím prostředí? Navštivte naše webové stránky www.kupsinabytek.cz a objednejte si svou oblíbenou variantu vany Kaldewei Puro. Cena vany se pohybuje od 20 000 Kč bez DPH.

Po objednání Vám budeme rádi poskytnout kompletní servis a poradíme Vám s instalací vany, aby se stala dokonalým doplňkem Vašeho interiéru.

V závěru podejte si objednávku a oceníte využití zákaznického servisu při instalaci, kdy Vám pomůžeme najít řešení na každý Váš problém a otázku.

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě!

Obdélníková vana Kaldewei Puro

Koupit teď a užívat kdykoliv

Obdélníková vana Kaldewei Puro je ideální pro všechny, kteří si rádi užívají jakoukoli krásnou lázeň, a to v příjemném prostředí svého domu. Přesvědčte se o kvalitě naší nabídky a nakupujte u nás s jistotou kvalitního servisu.

Ocelová vana

Pokud potřebujete více informací o produktu, neváhejte nás kontaktovat na našem webu a pokud chcete najít další zajímavé produkty, navštivte prosím naše další stránky.