Modrý koberec z viskózy Universal Vintage Flowers, velikost 160 x 230 cm


Vsaďte na hebkost a jemný lesk viskózy

VISKÓZA je tkanina získávaná z eukalyptu či smrkového dřeva a je tudíž přírodní a šetrnější k životnímu prostředí. Koberec z viskózy je velmi hebký na dotek a disponuje jemným leskem, který dodá vašemu interiéru úchvatný vzhled.

Proč mít doma koberec?

KOBEREC vám může ušetřit peníze za vytápění. Je to kvůli tomu, že koberce zvyšují pocitově teplotu o 2 °C. Kromě toho, když máte koberec, je vám mnohem příjemněji chodit naboso. Navíc když máte děti, je koberec ideální z důvodu bezpečnosti a ochrany před zraněním.

Koberce od Universal jsou antistatické

ANTISTATICKÝ koberec znamená snadnější úklid. Díky tomu je snazší vysát z něj drobky i zvířecí srst. Universal nabízí mnoho druhů koberců s antistatickými vlastnostmi.

O značce Universal

KOBERCE UNIVERSAL jsou moderní a módní. Je to značka, která do vašeho bydlení vnese nápadnou barevnost a zajímavé designy. Nabízejí širokou škálu designů, velikostí a typů. Kromě toho jsou koberece od Universal velmi příjemné na dotek, ale také mají skvělé izolační vlastnosti a snadno se udržují.

Začnite svůj den s úsměvem, každé ráno budete vstávat do svěžího, elegantního a příjemného prostředí s koberecem z viskózy Universal Vintage Flowers. Pokud chcete koupit tento koberec klikněte zde: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/modry-koberec-z-viskozy-universal-vintage-flowers-160-x-230-cm.