Kvalitní dubová deska pod umyvadlo Naturel Dolce v charlestonském stylu


Závěsná deska pod umyvadlo v barevném provedení charleston o rozměru 80x8x50 cm.

Jestli hledáš ideální kousek do své koupelny, pak máme pro tebe skvělou novinku – deska pod umyvadlo Naturel Dolce od výrobce Vybiře na bytěk. Co si o ní myslíš? Pokud si tento produkt zatím nezkusil, v tomto článku ti přiblížíme hlavní výhody, které tato deska nabízí.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce

Povrch v provedení lamino

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce vyniká zejména díky svému povrchu v provedení lamino. Tento materiál je totiž odolný proti vlhkosti a zároveň velmi snadno udržovatelný a čistitelný. Proto je tato deska ideální pro koupelny, kde hrozí nadměrná vlhkost a kde se budete setkávat s množstvím kapiček vody.

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce

Bez konzolí

Deska pod umyvadlo Naturel Dolce je navržena tak, aby se mohla pochlubit moderním, závěsným provedením bez konzolí. Díky tomu je tento produkt nejen skvělým designovým prvkem koupeny, ale také velmi praktickým a úsporným řešením.

Pokud tedy chceš do své koupelny zavést prvky charlestonského stylu a hledáš moderní a praktické řešení pro upevnění svého umyvadla, deska pod umyvadlo Naturel Dolce od výrobce Vybiře na bytěk je tvojí volbou. Navštiv naši stránku zde a zjisti více o tomto úžasném produktu.