Krásný šedo-béžový koberec Flair Rugs Dream v rozměru 160 x 230 cm z vlny


Krásný šedo-béžový koberec Flair Rugs Dream

Vlna jako královna mezi koberci

O takto půvabném vlněném koberce se nám snad ani nesnilo. Kolekce Dream od prémiové značky Flair Rugs představuje nadčasové koberce ručně vyráběné kvalifikovanými řemeslníky ze 100% vlny. Díky tomuto kvalitnímu materiálu izolují před zvuky a poskytují tepelnou izolaci pro vaše nožky.

Nenechte se zmýlit cenovkou – vlněné koberce jsou opravdu odlišné.

Jestliže hledáte kvalitní kus, který vám vydrží delší dobu, tak je určitě lepší zainvestovat do kvalitního zpracování, než do koberce z druhé ruky. Vlna se totiž vyznačuje schopností regenerovat svou původní kuželovitou strukturu a tuto vlastnost vám koberce Flair Rugs Dream poskytnou.

Klamavost barvy

Určitě všechny potenciální kupce zajímá, jestli koberec opravdu vypadá jako na fotce, nebo zda barvy nejsou nafukovány podle fotoaparátu. Pokud jste si tedy vybrali model Flair Rugs Dream, nebudete se mít čeho obávat. Tyto koberce vždy vypadají podle svého vlastního barevného schématu.

Jak na údržbu?

A co tedy s kobercem, jak mu být věrní? Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah. Buďte opatrní při čistění, před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.

První týdny a trocha trpělivosti

Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.

Vyhnete se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev. Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení. Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte. Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Latex je nechybující multifunkční podložka

Při výrobě tohoto koberce se používá latex. Spojení vlny a latexu dává koberci neopakovatelnou tuhost a stabilitu. Tento druh podložky se užívá především když si chcete užít opravdu pohodlnou klidnou chůzi bez rizika přizpůsobivosti koberce pod pažemi, hrozbě sklouznutí, nebo zkrátka jen zajistit lepší akustický pocit prostoru.

Koberec Flair Rugs Dream je v naší nabídce v šedo