Flanelové povlečení na dvoulůžko: Pohodlí a teploučko s AmeliaHome Snuggy Aspen, 200 x 200 cm

Připravte se na chladné měsíce s povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome. Velice jemný a hřejivý flanel vám umožní strávit dlouhé zimní noci v pohodlí a teple. Vzor s postavami lyžařů navíc vnese do vaší ložnice jedinečný nádech hravosti.

Výjimečnost flanelu

Flanel je popelavé plátno, které se vyrábí ze slané vlny, bavlny nebo vláken z polyesteru. Je mimořádně jemné a hebké na dotek, což ho činí neuvěřitelně příjemným na spaní. Povlečení z flanelu je vhodné zejména pro zimní měsíce, kdy je potřeba se zahřát a udržet teplo těla.

Díky svému unikátnímu složení je flanelové povlečení schopné rychle absorbovat vlhkost, což je ideální pro noční potápání. Navíc se dobře prala a udržovala, což z něj činí skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí kvalitní povlečení, které mu bude sloužit dlouhé roky. V této kategorii patří flanelové povlečení od AmeliaHome k těm nejkvalitnějším na trhu.

Vzor s lyžaři – pro milovníky zimních sportů

Výběrem povlečení z kolekce Snuggy s motivem lyžařů svou ložnici přetvoříte na horalské středisko a celoroční dovolenou. Tento veselý a hravý motiv zahřeje nejen vaše tělo, ale i vaši duši. Pohled na povlečení s postavami lyžařů vám zpříjemní letní horka a zvýší chuť na dovolenou v horách. Vyberte si líbivou variantu s kombinací bílé a červené, a začněte se těšit na teplejší a příjemnější spaní.

Zdravotní nezávadnost

Pro mnoho lidí je důležitou prioritou zdravé a bezpečné životní prostředí. V případě povlečení na postel je to zvlášť důležité, protože s ním přijde do kontaktu naše kůže a tělo. Flanelové povlečení od AmeliaHome má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000. To znamená, že povlečení prošlo přísnými testy, které dokazují jeho zdravotní nezávadnost a absence škodlivých látek. Můžete si být tedy jisti, že povlečení neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky a je tak bezpečné pro vaše zdraví.

Flanelové povlečení na dvoulůžko: Pohodlí a teploučko s AmeliaHome Snuggy Aspen, 200 x 200 cm

Flanelové povlečení na dvoulůžko – AmeliaHome Snuggy Aspen 200 x 200 cm

Nechte se hýčkat v pohodlí a teplu flanelového povlečení z kolekce Snuggy od AmeliaHome. Vyberte si svůj oblíbený motiv a užijte si příjemný spánek.

Zdroj: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/flanelove-povleceni-na-dvouluzko-ameliahome-snuggy-aspen-200-x-200-cm