Exkluzivní Casarredo komoda SILK v perla grey/dub wellington designu

Uskladněte a vystavte své oblíbené předměty. Moderní komoda SILK je navržená podle nejnovějších trendů a zaručeně ozdobí váš domov. Dvířka i korpus jsou vyrobeny z LTD desky v kombinaci perla grey/dub wellington.

Exkluzivita je klíčové slovo pro společnost Casarredo, která se specializuje na luxusní nábytek. SILK komoda není výjimkou. Je to kus nábytku, který bude vypadat skvěle v jakémkoli interiéru. Ačkoli je moderní, můžete si být jisti, že bude stát za svou cenu v obdobích i desetiletích, což je důvod, proč je to investice, kterou stojí za to učinit.

Perla grey/dub wellington je kombinace barev, která je velmi oblíbená a to díky tomu, že se hodí k mnoha dalším barevným odstínům. Tento design se navzájem doplňuje a vytváří tak pohledný kus nábytku.

Dodáváme v demontovaném stavu, aby se vám usnadnila instalace. To znamená, že pro výrobu byla použita kvalitní LTD deska, která se dá snadno rozdělit na menší kusy, aby se snadno přemístila doma. Naštěstí jsou k dispozici návody k instalaci. Pokud však budete potřebovat pomoc, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Vyberte si i obývací stěnu SILK ve stejném designu a barevném provedení

Nábytek není jen o ukládání věcí. Je to také o tom, jak vytvořit harmonické prostředí, které bude uspokojovat vaše estetické smysly. Pokud se vám líbí styl SILK, doporučujeme vám, abyste se podívali i na obývací stěnu SILK v perla grey/dub wellington designu. Celý pokoj může být tím posledním kouskem do skládačky, aby se vám podařilo vytvořit prostor, který byl navržen a zalíben podle vašeho vkusu.

Casarredo komoda SILK v perla grey/dub wellington designu

Není to jen nábytek, je to umělecké dílo. Moderní časy si žádají moderní styl a Casarredo tomu rozumí. Jejich nábytek je navržen, aby byl nejen funkční, ale i esteticky krásný. Je to nábytek, který byste mohli vidět jako součást galerie nebo muzea. V Casarredo se snaží dosáhnout dokonalosti a díky tomu získali svou renomovanou pověst. Komoda SILK v perla grey/dub wellington designu není žádnou výjimkou. Je to kus nábytku, který by mohl být dominantním prvkem v jakémkoli prostoru a který bude mít dlouhou životnost.

Nabízíme vám Casarredo komodu SILK v perla grey/dub wellington designu za velmi konkurenceschopnou cenu. Jste připraveni zlepšit vzhled svého interiéru? Pak neváhejte a objednejte si tuto luxusní komodu ještě dnes.