Dětská skříň Kocot kids Babydreams s motivem víly s křídly v bílé barvě o rozměru 90 cm


Dětská skříň Kocot kids Babydreams – krásná a praktická

je tou správnou volbou pro každou malou princeznu. Tato skříň nejen opravdu okouzlí svým krásným designem, ale také nabízí velkou praktickou využitelnost. Ve skříni se vejde spousta věcí, a tak si vaše dítě bude moci uložit všechny své princeznovské šaty, jako i další oblečení a věci, které potřebuje.

Kvalitní materiály

Skříň Babydreams je vyrobena z kvalitní nábytkové desky o tloušťce 18 mm, což zaručuje její odolnost a dlouhou životnost. Díky tomuto materiálu si tedy můžete být jisti, že si skříni budete moci užívat velmi dlouho.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Skříň Babydreams je k dispozici v několika barevných variantách a asi tuctu obrázků. Proto si můžete být jisti, že si vyberete tu správnou barvu, která bude nejlépe ladit do dětského pokoje. A když si vaše dítě vybere motiv, který si oblíbí, bude se mu určitě ve svém pokojíčku lépe a bude se cítit spokojeněji.

Praktické úložné prostory

Šatní skříň Babydreams je dvoudveřová, rozdělená na dvě části. Jedna polovina obsahuje šatní tyč o délce 42 cm a druhá polovina má 4 police o šířce 40,2 cm a maximální nosnosti 5 kg. Takže vaše dítě bude mít dostatek prostoru na uložení svého oblečení, jako i jiných věcí, jako jsou například knihy nebo hračky.

Ve spodní části šatní skříně je 1 prostorná zásuvka o šířce 80,4 cm a hloubce 43,2 cm. Ta bude velmi praktická pro uložení menších věcí, jako jsou například spodní prádlo či ponožky. Takže vaše dítě bude mít všechny své věci hezky uspořádané a bude moci snadno najít to, co potřebuje.

Intuitivní sestavení

Aby bylo sestavení skříně co nejjednodušší a intuitivní, přiložen je obrázkový návod. Takže si budete moci skříň snadno a rychle sestavit sami, aniž byste potřebovali pomoc odborníka.

Všechny tyto výhody a krásný design skříně Babydreams udělají z vašeho dětského pokoje krásné a praktické místo. Vaše dítě bude spokojené a rádo se bude vracet do svého pokoje a na svou krásnou skříň, která bude tvořit jednu z hlavních dominant v místnosti.

Doporučujeme vám skříň Kocot kids Babydreams s motivem víly s křídly v bílé barvě o rozměru 90 cm zakoupit na adrese www.esrom.cz, kde ji můžete zakoupit za skvělou cenu.

Dětská skříň Kocot kids Babydreams

Rozměry skříně Kocot kids Babydreams:

  • výška: 190 cm
  • šířka: 90 cm
  • hloubka: 58 cm