Bílá koženková jídelní židle Kave Home Ralf: Elegantní doplněk pro vaši jídelnu

Nádherné spojení materiálů i designový kousek v jednom. To je židle Kave Home Ralf. Židle potažená bílou ekokůží s polstrovaným sedákem. V kombinaci s bukovou podnoží v přírodním odstínu působí jemným a elegantním dojmem. Hodí se do moderních, světlých interiérů s nádechem skandinávského stylu.

Kave Home Ralf - bílá koženková jídelní židle

Ekokůže pro snadné čištění

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Bílá koženková jídelní židle Kave Home Ralf je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit v kuchyni nebo jídelně moderní, světlý a elegantní interiér. Tato židle se skvěle hodí do minimalistického i nadčasového stylu a díky svému jednoduchému designu dokáže skvěle doplnit celkový dojem místnosti.

Jemný a elegantní dojem

Bílá barva podtrhuje jemný a elegantní dojem celého kusu nábytku. Polstrovaný sedák a opěradlo poskytují nadstandardní komfort a dlouholetou odolnost, záruka vysoké kvality zpracování byla samozřejmostí pro designéry značky Kave Home.

Výhodou materiálu, z něhož je židle Kave Home Ralf vyrobena, je ekologická koženka. Tento materiál je velmi snadno udržovatelný a čistý a nevyžaduje vysokou údržbu. Koženka vypadá jako skutečná kůže, ale je mnohem levnější a přitom se jí designově přibližuje. Ekologická koženka je vhodná i pro ty, kteří chtějí udržovat ekologický styl a nechtějí pro svůj interiér používat pravou kůži.

Nádherný design pro moderní interiéry

Pokud hledáte perfektní doplněk pro váš interiér, bílá koženková jídelní židle Kave Home Ralf je pro vás tím pravým. Díky svému modernímu designu a nevšední kombinaci materiálů vám pomůže vytvořit příjemnou, uklidňující a moderní atmosféru kterou si užijete každý den.

Nechte se inspirovat nádherným designem židle Kave Home Ralf a udělejte z vaší kuchyně nebo jídelny místo hezké, stylové a útulné.

Zajímá vás více o této židli? Klikněte sem a prohlédněte si ji na našem e-shopu Isolund.cz.