Bílá komoda ZUIVER HIGH ON WOOD – dokonalý doplněk pro moderní interiér!

Komoda ZUIVER HIGH ON WOOD v čistém a jednoduchém designu. Tato komoda kombinující masivní dřevo v přírodním odstínu a bílou barvu skvěle doladí váš moderní obývací pokoj i ložnici a podtrhne celkový charakter interiéru. Jistě oceníte také členitý úložný prostor.

Komoda ZUIVER HIGH ON WOOD – praktický úložný prostor v čistém designu

Bílá komoda ZUIVER HIGH ON WOOD je praktickým doplňkem do každé moderní domácnosti. Pokud hledáte nábytek, který se hodí do malých bytů a nabízí přitom dostatek úložného prostoru, jste na správné adrese. Komoda má celkové rozměry 90 x 40 x 132 cm (š x h x v) a přestože není velká, nabízí mnoho úložného prostoru. Můžete ji použít jako úložný prostor do ložnice, koupelny nebo pracovny, ideální je ale také do obývacího pokoje.

Komoda ZUIVER HIGH ON WOOD – vlastnosti a materiály

Komoda ZUIVER HIGH ON WOOD je vyrobena z masivního dřeva, které je v přírodním odstínu a bílou barvou. Tento kontrastně laděný design se skvěle hodí do moderního interiéru. Komoda je vybavena dvěma dvířky, které zakrývají jednu velkou polici a třemi zásuvkami. Praktickými detaily jsou také metalické rukojeti, které zajišťují snadné otevírání a zavírání. Pro zvýšení odolnosti povrchu je komoda opatřena ochrannou fólií.

Bílá komoda ZUIVER HIGH ON WOOD

Jak správně čistit bílou komodu ZUIVER HIGH ON WOOD?

Pro udržení bílé komody ZUIVER HIGH ON WOOD v dobrém stavu je velmi důležité dodržovat správné postupy čištění. K čištění lesklých povrchů doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Bílá komoda ZUIVER HIGH ON WOOD

Závěr

Komoda ZUIVER HIGH ON WOOD je dokonalým doplňkem do každého moderního interiéru. Kombinace masivního dřeva v přírodním odstínu a bílé barvy skvěle doplňuje váš obývací pokoj či ložnici a přitom nabízí dostatek úložného prostoru. Pokud hledáte nábytek, který je praktický, mírně se orientuje na oboustrannost a především krásně vypadá, komodu ZUIVER HIGH ON WOOD Vám můžeme vřele doporučit.