Béžový puf s látkovým potahem Kave Home Leith o rozměrech 40 x 39 cm


Neutrální béžová barva

Puf Leeith značky Kave Home se svou neutrální béžovou barvou hodí i do barevněji výraznějších prostor. Může být kombinován s různými barvami a styly nábytku a vytvoří tak útulnou a pohodlnou atmosféru.

Pohodlné sezení

Puf Leeith představuje pohodlné místo k sezení, kde si můžeš odpočinout po náročném dni nebo si jen tak číst nebo relaxovat. Jeho polystyrenové kuličky vám umožní se pohodlně usadit a užít si relaxaci.

Látka vyrobená z recyklovaných PET lahví

Potah pufu Leeith je vyroben z látky z recyklovaných PET lahví, což ho dělá ekologickým a šetrným k životnímu prostředí. Potah je odnímatelný a snadno se pere v pračce na 30°C.

Rozměry 40 x 39 cm

Puf Leeith má rozměry 40 x 39 cm, což ho činí dostatečně velkým pro sedící pozici pro jednu osobu. Jeho kompaktní velikost umožňuje snadné přemisťování a umístění v různých částech místnosti.

Zdroj koupě

Pokud jste zaujat této nádherné pohovce, můžete ji zakoupit na stránkách www.bestnabytek.cz, konkrétně zde: https://www.bestnabytek.cz/produkt/bezovy-latkovy-puf-kave-home-leeith-40-x-39-cm. Objednávka a doručení jsou jednoduché a rychlé, takže si můžete užívat novou pohodlnou pohovku během několika dnů.

Béžový puf s látkovým potahem Kave Home Leith