ASIR pohovka MEBLON: luxusní dvoumístná krémová pohovka pro váš komfort a eleganci při odpočinku

Elegantní pohovka MEBLON přinese do Vaší domácnosti příjemný kousek, na kterém můžete odpočívat nebo usadit hosty. Čalouněné opěrky a polstrovaný sedák zajišťují komfort při sezení.

Pohovka disponuje elegantními dřevěnými nožkami, které dodávají nádherný vzhled celému kusu nábytku. Středně tvrdá pěna výplně a čalounění z bavlny zaručují, že pohovka bude velmi pohodlná a pevná.

Je to právě důvod, proč se tato pohovka velmi snadno stane domácím oblíbencem. Mimo to si můžete být jisti tím, že Vám bude sloužit mnoho let. 

Kvalitní a trvanlivá výroba

Výplň sedáku a opěrek je z kvalitní pěny a rámeček z habrového a topolového dřeva, což poskytuje bezesporu pevnou konstrukci pohovky. Materiál bavlna dodává celé pohovce neobyčejnou jemnost a hebkost.

Navíc pohovka ASIR MEBLON je dvoumístná, čímž se stává ideálním řešením pro každý interiér. Rozměry jsou 200 x 101 x 57 cm, což je dostatečná velikost, aby se vám na ní dobře sedělo a odpočívalo, aniž by byla příliš velká a narušovala zařízení Vašeho pokoje.

Zboží na zakázku

Tuto pohovku doporučujeme těm, kteří hledají kvalitní a elegantní kus nábytku. Navíc na čalouněný a vyráběný na zakázku zboží může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.

Pořiďte si tuto krásnou pohovku, která dokáže dodat Vašemu bydlení elegantní a nadčasový styl. Pro více informací o této skvělé pohovce navštivte stránku produktu na našich webových stránkách.

ASIR MEBLON pohovka