ASIR Lustr ASY v hnědém provedení – zářivý doplněk vašeho interiéru!

ASIR Lustr ASY má stínítko tvaru koule, které je ručně vyrobené v hnědé barvě a jen částečně omezuje světlo jím procházející. Ze zlaté základny visící lustr ASY s hnědým stínítkem může být dominantou nebo doplňkem možná právě Vašeho obývacího pokoje.

Ručně vyráběný lustr má zlatou základnu s kabelem a hnědé bavlněné stínítko kulatého tvaru. Průměr stínítka: 22 cm. Celková výška: 54 cm. Výška stínítka: 20 cm. Typ objímky: E27. Max 45 – 60 W.

Unikátní design

Lustr ASY od značky ASIR vyniká svým unikátním designem. Koulovitý tvar stínítka vymodelovaný ručně se hodí do moderně zařízeného interiéru a dokáže vytvořit naprosto dokonalou atmosféru. Hnědé provedení dodává lustru příjemné a utulné světlo, které zjemňuje a rozzáří celý interiér.

Navíc lustr ASY disponuje zlatou základnou se závěsným kabelem, takže ho snadno pověsíte do oblíbeného koutu svého pokoje nebo do místnosti, kde se nejčastěji setkáváte s vaší rodinou či přáteli.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel

Všimli jste si, že není součástí dodávky žárovka? Při koupi lustru ASY si tedy musíte pořídit žárovku s patou E27 s výkonem maximálně 45 – 60 W.

Důležité upozornění! Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba.

Kde objednat lustr ASY?

Pokud se vám líbí tento unikátní lustr a chcete si ho pořídit, můžete ho zakoupit na webových stránkách Nábytek Pro Život. Navíc získáte důvěru v kvalitu tohoto produktu, který je vyráběn ručně s láskou a pečlivostí.

ASIR Lustr ASY hnědý

ASIR Lustr ASY v hnědém provedení

Detail lustru ASY

Detail lustru ASY – zlatá základna s kabelem a kulaté hnědé stínítko

Nenechte si ujít možnost pořídit si tento unikátní lustr, který vytvoří dokonalou atmosféru a bude ozdobou vašeho interiéru!